Yaz Kampları

Kış sezonunun bitmesiyle birlikte geleneksel olarak 10 yaşından büyük tüm sporcularımızla birlikte eğlence, basketbol, aquapark ve sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kurmanın ön planda tutulduğu yaz kampı dönemimiz başlar.

Her yıl Nisan ayıyla birlikte sezon sonunda yapacağımız yaz kampına ait detayları yayınlar, kampımızın her ailenin ulaşabileceği bütçelerle iyi standartlarda yapılması için çabalarız.

Yaz kampımızı, Türkiye’nin heryerindeki tüm Hido Basket şubeleriyle birlikte organize ederek basketbol ailemizin büyüklüğüyle gurur duyulacak organizasyonlara imza atarız.

Basketbol odaklı, profesyonel bir mantıkla, sporcu beslenme ihtiyacının doğru şekilde planlandığı, güvenli ve hijyenik tesislerde oluşturduğumuz basketbol kamplarımızın her biri, sporcularımızın basketboluna katkı sağlamak ve sosyal bir çevrede kendilerini tanıyıp özgüven kazanmaları için eşsiz imkanlar sunmaktadır.

Kamplarımızda uyguladığımız fiziksel ve mental testler, sporcularımızın ne yönde çalışması gerektiği konusunda yapılan raporlamalarla sezonluk bireysel planlama yapabilmemiz için antrenörlerimize değerli bilgiler sağlamaktadır.