Hidayet Türkoğlu Basketbol & Spor Okulları olarak İstanbul Anadolu Yakası, Göztepe bölgesinde tam donanımlı kendi tesisimizde fitness bölümlerimizle yetişkinler dahil tüm 5-17 yaş altyapı sporcularına spor eğitimi hizmeti veriyoruz. Lisanslı sporcu olmak, gelişim gruplarımızda spora başlamak ve bizimle takım olmak için sizi de tanışmak için antrenmanlarımıza bekliyoruz. Sadece bir basketbol okulu değiliz. Aynı zamanda lisanslı voleybol takımlarımız, çocuklarımızı basketbola veya voleybola hazırlamak için temel cimnastik gruplarımız da bulunmaktadır. Dayanıklılık için savunma sporlarına da önem veriyoruz.

Sporun yanında, iyi bir sporcuda olması gereken ve küçüklerimizin gelişimini desteklemek için kişisel becerilerinin de desteklenmesini gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla Satranç, Resim gibi dikkat gelişimini, koordinasyonu ve yaratıcılığı geliştirecek kişisel beceri branşlarında da faaliyetlerimiz bulunuyor.

Lütfen bu menüdeki ilgili linklerden hem Basketbol, hem de Voleybol, Temel Cimnastik, Savunma Sporları ile Satranç ve Resim branşlarımızı inceleyiniz.

Başvuru için;
0216 510 05 05
0545 965 20 75
www.hidobasketgoztepe.com